
Штабелер із вагами 4BDU1000Ш-Б Бюджет
53 120 ₴
- Під замовлення
- Код: Штабелер 4BDU1000Ш-Б
Відправка з 15 квітня 2026+380 (67) 950-55-55
- +380 (93) 953-55-55
- +380 (95) 724-00-06
- +380 (56) 798-45-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Штабелер із вагами 4BDU1000Ш-Б Бюджет
Характеристика:
- Штабелер із вагами гідравлічний
- Довжина вил 1200 мм
- Ширина вил 540 мм
- Ширина між вилами 220 мм
- Висота підіймання вил 1600 мм
- Межа зважування 10-1000 кг
- Дискретність 500 грамів
- Фінський штабелер Rocla
- Поліуретанові колеса
- Тензометричні датчики IP67-IP68 Keli
- Індикатор AXIS-01 (висота цифр 18 мм, LED, IP54)
- Автономне живлення до 24 годин
- Функція занулення
- Тарування
- Функція постійного значення тари
- Функція тимчасового підвищення точності
- Функція підсумовування маси
- Застосовуються в складській, виробничій та торговій діяльності
- Зручність переміщення та зважування вантажу одночасно
- Практичність і простота у використанні
- Можливість встановлення Wi-Fi (опція)
- Внесені до держака.Реєстру україни
- Гарантія 18 місяців
- ТМ Аксіс
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Axis |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Вантажопідйомність | 1000 кг |
| Висота підйому | 1600 мм |
| Положення оператора | Стоячи |
| Тип штабелера | Ручний |
| Тип | Штабелер |
| Стан | Новий |
| Розміри вил | |
| Ширина вил | 540 мм |
| Довжина вил | 1200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 120 ₴
- Спосіб упаковки: Заводське паковання
![Компанія УкрВаги [Ukrvesi]](https://images.prom.ua/2881711162_w170_h85_kompaniya-ukrvagi-ukrvesi.jpg)
