Низкопрофильные платформенные весы ВПД-1515
Характеристика модели:
- Предел взвешивания 0,5/ 1/ 2 т
- Дискретность 0,2/ 0,5/ 1 кг
- Минимальный предел взвешивания 4/10/20 кг
- Платформа 1500 х 1500 мм
- Индикатор светодиодный
- Тензодатчики - 4 шт.
- Низкая высота рабочей зоны для удобного заезда
- Дополнительная комплектация пандусами по запросу
- Суммирование взвешиваний
- Стабилизация веса
- Автоматическое обнуление
- Тарирование
- Питание Сеть 220В
- Встроенный Аккумулятор
- Рабочий диапазон температур от -10 до +40
- Масса 85 кг
- Внесены в Госреестр Украины
- Гарантия 1 год
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Маса | 85 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 1500 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Так |
| Накопичення та індикація суми зважувань | Так |
| Наїзний пандус | Так |
| Компенсація маси тари | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Платформа | Чорний метал |
| Держповірки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 440 ₴
![Компанія УкрВаги [Ukrvesi]](https://images.prom.ua/2881711162_w170_h85_kompaniya-ukrvagi-ukrvesi.jpg)




