Кошик
709 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДНЕПРОВЕС-CAMRY, ПРОМПРИБОР, ЗЕВС, ВАГАРПодробнее
УКРВАГИ
+380679505555
+380939535555
+380957240006

Промислові принтери етикеток

1 2 3

В умовах постійних, інтенсивних навантажень на виробництвах, в складських приміщеннях і великих торгових комплексах оптимальний вибір — промисловий принтер для друку етикеток, адаптований до експлуатації в цілодобовому режимі. Придбати пристрій запрошує інтернет-магазин «Укрвесы» у Дніпрі, в нашому каталозі представлений великий вибір обладнання з різним набором функцій і вартості. Продукція реалізується оптом і в роздріб по всій Україні.

 

Особливості конструкції і технічні можливості пристрою

1. Конструкція.

Все принтери етикеток мають максимальну продуктивність, посилену, захищену конструкцію і адаптовані до безперебійного функціонування протягом тривалого часу.

2. Сфера застосування.

Пристрій підійде для всіх підприємств (промислових, торговельних), де необхідна друк великої кількості етикеток за одну зміну (більше 10 тисяч на добу).

3. Можливість інтеграції з іншими пристроями.

Багато промислові принтери етикеток легко інтегруються в будь-яку систему, яка використовується на підприємстві. Очевидною перевагою є проста настройка і доступний інтерфейс. Наявність мережного інтерфейсу дозволяє віддалено управляти приладом, не підключаючи до комп'ютера.

4. Енергозбереження.

Якщо промисловий принтер етикеток присутній в переліку EnergyStar, друк екологічно чистий і енергоефективна. Пристрій оснащений режимами «очікування», «сон», що сприяє зниженню витрат на електроенергію.

5. Витратні матеріали.

Друк здійснюється на різні носії — папір, картон, тканина, полімери, нейлон, також можна використовувати рулони з маркуванням (отвори, з розривом).

6. Яка використовується термоголовка.

Максимальною міцністю і надійністю має термоголовка з розширенням 600dpi, в бюджетних моделях застосовують деталь з розширенням 203dpi або 300dpi.

Вибір конкретної термоголовки залежить від кількості етикеток, яке потрібно надрукувати за одну зміну, складності символів. Чим більше і складніше етикетка, тим міцніше і довговічніше повинна бути термоголовка. Для друку графічного коду потрібно 600dpi.

Важливо! Термін експлуатації термоголовки залежить від правильності експлуатації і своєчасного очищення.

 

Який принтер купити

При выборе промышленного принтера для печати этикеток, прежде всего, важно учесть поддерживаемый тип печати. Как правило, используется два метода:

  • термопечать;

  • термотрансферная печать.

Печатающие устройства оснащены прочным, не восприимчивым к механическим повреждениям и внешним воздействиям, корпусом. Это необходимо, чтобы защитить внутренние механизмы от пыли, влаги и возможной деформации. Наличие экрана упрощает процесс настройки, диагностики.

Важно! Предпочтение лучше отдавать моделям, где внутренние детали выполнены из металла.

Обратите внимание — для печати каких документов будет использоваться принтер — этикетки, билеты, бирки, посадочные талоны.

Также можно выбрать удобный в использовании мобильный этикет принтер, который легко транспортировать.

Еще один существенный параметр — производительность прибора, для промышленных устройств этот параметр составляет больше 10 тысяч этикеток.