Кошик
692 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДНЕПРОВЕС-CAMRY, ПРОМПРИБОР, ЗЕВС, ВАГАРПодробнее
УКРВАГИ
+380679505555
+380939535555
+380957240006

Гідравлічні ручні візки

Інтернет-магазин “УкрВесы” пропонує до купівлі ручні гідравлічні візки від компанії Днепровес. У нас представлені візки стандартного і важкого типу на 2,5-3 тонни з максимальним підйомом вил до 2 метрів. Рокли від Днепровес виготовляються на заводі України, обладнані якісним гідровузлом і колесами, підходять для транспортування на нерівних поверхнях і не поступаються за характеристиками європейським моделям. При цьому, рокли українського виробництва мінімум в 1,5 рази дешевше західних аналогів.Гідравлічний візок фото

Звертаємо вашу увагу на те, що на нашому сайті представлено більше 60-ти моделей ваг-рокли – гідравлічних візків, обладнаних встроеннными тензодатчиками і дисплеєм для вимірювання ваги транспортованого вантажу.

 

Переваги гідравлічних візків

Рокла, рохля або візок з гідравлічним вузлом – це один з найбільш затребуваних типів складського перевантажувального обладнання. Їх управління здійснюється вручну і вимагає деяких силових витрат оператора. Однак, на відміну від електричних навантажувачів і карів, рокли компактні і маневрені. І, звичайно, ціна ручних гідравлічних візків у кілька разів нижче. Продуктивність, в поєднанні з відносно низькою ціною роблять купівлю та експлуатацію рокли високорентабельної.

У цілому, ручні гідравлічні візки відрізняються такими перевагами:

  • маневреність: вила ручного візка повністю пірнають під палету, що дозволяє використовувати обладнання в тісному просторі;
  • невеликий вага: маса візків Днепровес варіюється в межах 55-62 кг, що полегшує її переміщення;
  • компактну візок легко зберігати навіть на невеликому складі;
  • підйом вантажу вагою до 3 тонн без значних зусиль оператора;
  • підйом вантажу на висоту до 2-х метрів.

 

Гідності візків Днепровес

Представлені у нас ручні гідравлічні візки з підйомними вилами обладнані надійним гідровузлом з захистом від перевантажень. Ергономічна рукоятка чітко фіксується долонею оператора, а важіль управління гідравлікою – плавно і легко натискається.

Великі поліуретанові колеса забезпечують плавний і м'який хід візка навіть на рельєфній поверхні, а подкатниє ролики – заїзд на нерівні ділянки.

Ми пропонуємо купити ручні гідравлічні візки Днепровес, призначені для стандартних європалет 800х1200х144. Ви можете забрати покупку в нашому магазині на Дніпрі або замовити доставку зручною транспортною службою.

При покупці від 2-х одиниць купівля оформляється за оптовою зниженою ціною.

Нагадуємо, що наша компанія спеціалізується на продажі електронних ваг побутового та промислового призначення, а також іншого торгового та складського обладнання. Кранові, палетні, товарні ваги, ваги електронні торгові, обладнання для автоматизації торгівлі, ПЗ товарного обліку та багато іншого ми пропонуємо недорого і з гарантіями якості.