Кошик
709 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДНЕПРОВЕС-CAMRY, ПРОМПРИБОР, ЗЕВС, ВАГАРПодробнее
УКРВАГИ
+380679505555
+380939535555
+380957240006

Товарні ваги Прок

У даному каталозі ви можете придбати товарні ваги Прок – українського виробника, продукція якого користується популярністю в торговому бізнесі України ось уже більше 10 років.

 

Особливості товарних ваг

товарні ваги ПРОК фотоТоварні ваги – це ваговимірювальне обладнання з межею зважування до 600 кг, конструкція і функціонал якого адаптовані безпосередньо для проведення торгових операцій. Так, наприклад, товарні ваги Прок оснащені двостороннім дисплеєм, на якому відображається інформація не тільки про вагу товару, але ще і його ціна і вартість. Вартість розраховується автоматично, шляхом множення ціни товару на його вагу. Двосторонній дисплей встановлений таким чином, щоб дані на ньому були видні одночасно і продавцеві, і покупцеві.

 

Особливості серії від ТМ Прок

Продукция ТМ Прок пользуется большим спросом в торговом бизнесе Украины. По отзывам покупателей, она не уступает по качеству и функционалу европейским маркам, но при этом продается значительно дешевле.Так, у нас вы можете купить товарные весы Прок по цене в несколько раз ниже цены европейской модели с такими же характеристиками.

В числе других достоинств товарных весов Прок отмечают:

  • надежную платформу из нержавеющей стали;
  • высокий класс точности;
  • мощную аккумуляторную батарею, обеспечивающую до 100 часов автономной работы;
  • съемную конструкцию площадки, которая позволяет безопасно проводить мойку и дезинфекцию платформы;
  • регулируемые по высоте ножки;
  • широкий диапазон рабочих температур -10 до +45 °C, что позволяет использовать весы в разных условиях;
  • полный набор необходимых для торговли функций: тарирования, обнуления, суммирования и т.д.

До речі, схожими характеристиками відрізняються товарні ваги ВІС – ще одного українського виробника, що добре зарекомендував себе на ринку України.