Кошик
692 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДНЕПРОВЕС-CAMRY, ПРОМПРИБОР, ЗЕВС, ВАГАРПодробнее
УКРВАГИ
+380679505555
+380939535555
+380957240006

Силоміри, динамометри

Силоміри, динамометри

1 2

Виробничий процес потребує постійного контролю сили стиснення, різання, розтягування? В такому випадку вам доведеться купити силоміри, здатні визначати необхідні параметри протягом 40 секунд!

Наш інтернет-магазин відправляє товари по Україні, але територіально складські приміщення розміщуються в Дніпрі. Не хочете замовляти? Тоді просто приїжджайте до нас, і купуйте товар на місці. Ми реалізуємо тільки якісні динамометри, торгове обладнання, вузли і агрегати до ваговимірювальної техніки.

Силомір з зовнішнім датчиком фотоЯк працює силомір кистьовий, і за рахунок чого повідомляє точні дані? Серцем пристрою є тензодатчик, до якого підведені вимірювальні індикатори. Зчитування інформації відбувається в процесі деформації тензодатчика в результаті впливу на нього. Внаслідок деформації генерується електричний сигнал, прямо пропорційний величині витрачається зусиль.

Сьогодні такий прилад застосовується в промисловій сфері для випробування машин і механізмів. З його допомогою створюють перевірочні стенди, здатні визначати не тільки динамічні величини, але і статичну дію стиснення і розтягування.

Ці прилади ми продаємо недорого, так як закуповуємо їх безпосередньо у виробника. На даний момент співпраця ведеться з польської торгової маркою Axis, яка надає гарантійне обслуговування на всі свої продукти, у тому числі силомір.

 

Динамометри на виробництві

Якщо ви вперше зіткнулися з необхідністю покупки ручного силоміра, вам потрібно знати наступне. Дані агрегати:

  • дозволяють визначити силу одного або трьох розрядів;
  • використовуються як еталонні пристрої для калібрування обладнання;
  • складаються із силового і звітного блоків.

Ціна поділки становить від 0,001 до N 200N, що дозволяє зробити висновок про високу чутливості електронних варіацій приладів. При цьому одиниці вимірювання можна змінювати в залежності від того, в який саме метричній системі належить робота (кілограмів на квадратний сантиметр, фунт-сила, унція сила-дюйм, ньютон).

Звернемо увагу, що динамометри купити які пропонується тут, належать до категорії ДАЦ-У, тобто універсальні агрегати, здатні вимірювати, як тиск, так і розтягування.

 

Чим гарний електронний динамометр?

У першу чергу, ці прилади цінують за високу точність. Не можна також не відзначити малі габарити і вага електронних версій. З результатами роботи динамометрів люди стикаються щодня, коли використовують ліфт, склопідйомники у своєму авто.

В магазині «УкрВесы» вам запропонують динамометр електронний зразковий, виділяється засобами самодіагностики і компенсації сили бічного впливу. Обладнання сумісне з усіма популярними операційними системами. Дані про виміри можна передавати як онлайн, так і офлайн, шляхом надсилання на ПК після накопичення у внутрішній пам'яті пристрою.

На стоимость прибора влияет граница взвешивания. Чем она выше, тем дороже силомер. Если нужны двадцатитонные динамометры цена составит 70 000-80 000 грн. Если интересен прибор для лабораторных настроек малой силы, будьте готовы заплатить от 17 000 грн. Сомневайтесь в выборе, имеются уточняющие вопросы? Смело задавайте их менеджеру «УкрВесы», доступному в рабочие дни по указанным в верхнем правом углу номерам.