Кошик
692 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДНЕПРОВЕС-CAMRY, ПРОМПРИБОР, ЗЕВС, ВАГАРПодробнее
УКРВАГИ
+380679505555
+380939535555
+380957240006

Ваги стрижневі

Продаж ваги стрижневі. Найкраща ціна на рейкові ваги.

1 2 ... 4

Зважування різноманітних предметів і матеріалів повсюдно застосовується в будівництві, сільському господарстві та на виробництві. Торгові, платформні, ваги палетні або стрижневі ваги - в Києві немає жодного магазину чи ринку, де не було б жодного з видів ваг. Однак досі люди стикаються з труднощами при вимірюванні маси незвичайних предметів:

 • довгих шматків металу;
 • важких труб;
 • об'ємних ємностей;
 • бункерів та ін

Вони невеликі і негабаритні, однак важко піддаються зважуванню на палетних або платформних вагах.

 

Особливості ваг стрижневих

Для таких специфічних предметів винайшли балкові ваги стрижневі, які відрізняються особливою конструкцією. Вони схожі на палетні, однак складаються з двох довгих рейок, відстань між якими регулюється. Розмір рейок коливається в межах 1-1.2 м, а віддаленість між ними досягає 5 м. При цьому варіантів їх розташування три основних:Стрижневі ваги від УкрВесы

 • паралельно один одному;
 • з кріпленням на одному краю (виходить форма букви "П");
 • надіті на спеціальні види автонавантажувача.

Комплектація змінюється в залежності від поставлених завдань. Зважувати предмети можна з масою в широкому діапазоні – від 0.5 до 5 тонн. Активно балкові ваги використовуються у сфері сільського господарства, а також на складських приміщеннях, оптових базах, пунктах митного контролю. Завдяки невеликому розміру і спеціальним колесам і ручок, вони легко транспортуються і використовуються в різних місцях.

 

Основні характеристики балкових ваг

Купуючи стрижневі або палетні ваги в Києві, звертайте увагу на характеристики пропонованих моделей. Застосування вимірювальних приладів у специфічних умовах мінливої погоди або перепадів температур призвело до появи особливих відмітних рис:

 • Високі показники за рівнем захисту матеріалу від впливу вологи і пилу.
 • Спеціальні внутрішні пази, в яких заховані датчики ваги. Служать гарантією точності зважування навіть при перевантаженні. Навіть при нерівній поверхні зважується предмета стрижневі ваги демонструють вкрай низьку похибку вимірювань.
 • Широкий діапазон можливих температур для роботи від - 20 до +45 градусів за Цельсієм.
 • Поверхня виготовлена з нержавіючої сталі або конструкційної сталі, а кути оброблені антикорозійним порошком щоб уникнути пошкоджень.

Схожими характеристиками, до речі, мають і промислові платформні ваги та інше вагове обладнання на складах і виробництвах.

Також, на балкові ваги ціна в Україні встановлюється в залежності від складності вбудованою в них електроніки. Чим складніше комп'ютер і більшу кількість функцій доступно споживача, тим вищою буде вартість приладу і його обслуговування. У сучасних моделях є навіть можливість підключення їх до персонального комп'ютера за допомогою спеціального програмного забезпечення. Однак не варто економити, так як недостатньо надійна електроніка в результаті ускладнить щоденну експлуатацію товару. Це, до речі стосується будь-яких ваг, зокрема, ваги рокла, оснащених цілим рядом функцій. Краще детально ознайомитися з інформацією в інтернеті або проконсультуватися з фахівцями, щоб обрати ваги відмінної якості. Крім того, продукція надійних виробників сертифікується державою і вноситься до спеціального реєстру вимірювальних пристроїв. Такі процедури гарантують якість і довговічність товару.

В інтернет-магазині УкрВесы можна і купити стрижневі ваги і ваги наїзні, оскільки після детального огляду питань по товару часто не залишається. У разі необхідності, ваги виготовляються за індивідуальним запитом від покупця: з розширеним діапазоном можливих температур, зі спеціальним покриттям для роботи в особливо важких умовах або з рифленою поверхнею. Також часто ваги виробляються з різними межами і точністю зважування. Уважний підхід до кожного конкретного клієнта дозволяє задовольнити вимоги навіть самих вимогливих покупців. Купуйте стрижневі ваги від виробника на сайті “УкВесы”!