Ваги платформні
- Топ продаж-20%Залишилось 14 днів
- Топ продаж-17%Залишилось 14 днів
- Топ продаж-17%Залишилось 14 днів
- ХІТ ЦІНА-20%Залишилось 14 днів
- ХІТ ЦІНА-20%Залишилось 14 днів
- ХІТ ЦІНА-20%Залишилось 14 днів
- ХІТ ЦІНА-21%Залишилось 14 днів
- ХІТ ЦІНА-20%Залишилось 14 днів
- ХІТ ЦІНА-20%Залишилось 14 днів
- Топ продаж-17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
- -17%Залишилось 14 днів
Ваги платформні використовуються для зважування різних промислових вантажів при торгово-комерційних та технологічних операціях. Ми пропонуємо купити платформні ваги у Києві у сертифікованого продавця. У каталозі онлайн-магазину "УкрВаги" представлені моделі українських та зарубіжних виробників на вибір.
Конструктивні види платформних ваг
Для зважування великогабаритних вантажів застосовуються три типи платформних ваг, залежно від способу застосування:
- стаціонарні ваги;
- до приямок;
- пересувні пристрої.
Перший тип терезів набув широкого поширення у багатьох сферах. Стаціонарна вага зручна, проста в монтажі. На відміну, до речі, другого типу. Ваги у приямок спеціальним чином монтуються на поверхню підлоги. Для їхнього переміщення потрібен повний демонтаж конструкції. Такі системи ще називають платформні автомобільні ваги, оскільки використовуються вони переважно для вимірювання маси вантажів (наприклад, зерна), що перевозиться в автомобілі.
Пересувні платформні ваги оснащені коліщатками, призначеними для зручного переміщення ваг. На відміну від ваг рокла, що нагадують гібрид промислових палетних ваг і візки, платформні ваги з колесами не призначені для транспортування вантажу по території складу.
Характеристики платформних ваг
Як правило, моделі ділять на механічні та електронні. Також розрізняють за низкою характеристик параметрів, властивих як даного типу, а й іншим типам приладів, наприклад, враховуються такі характеристики:
- виробник, країна виробник – показує ким у якій із країн було зроблено модель;
- Розміри платформи відображають розмір майданчика;
- Найбільша межа зважування – як правило, у тоннах;
- Дискретність відліку – похибка;
- Наявність або відсутність системи "Холд" - використовується для зважування великої рогатої худоби;
- Автоматичне встановлення нуля;
- Нагромадження та індикація суми результатів кількох зважувань;
- Пило- та вологозахист, а також наявність пандуса, стійки та інші параметри, виходячи з яких приймається рішення платформні ваги купити.
Розібратися у всій кількості цих характеристик вам допоможуть наші менеджери, після дзвінка яким вам всього лише потрібно сказати, що ви шукайте підлогові платформні ваги для вирішення певних завдань. Комплектація додатковими функціями можлива, але на такі моделі ціна буде вищою. Менеджери нашої компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання, допоможуть підібрати конкретну і найбільш підходящу під ваш рід діяльності модель, допоможуть з оформленням покупки та організують доставку, простеживши, щоб ваш товар обов'язково досяг адресата. До нас звертаються з будь-якої точки України. Так, якщо ви шукайте, наприклад, ваги товарні в Дніпрі - звертайтесь! Ми обов'язково допоможемо вам вибрати потрібну модель!
Компанія "УкрВаги" пропонує ваги електронні в асортименті. У нас представлено понад 30 виробників ваговимірювальних приладів, як вітчизняних, так і зарубіжних, що дозволяють купити не тільки платформні ваги, а й товарні, торгові, ювелірні, ваги рокла в Україні з доставкою. В рамках політики роботи з клієнтами, у нашій компанії діють програми лояльності, акції та знижки для постійних клієнтів. Ми завжди раді допомогти Вам!
Наша компанія – ваш надійний партнер у придбанні різних моделей високовисоких ваг, асортимент яких Ви можете побачити в даному розділі.
Як вибрати платформну модель?
Вибираючи ваги із платформою, слід почати з матеріалу. Як правило, це конструкційна сталь, покрита антикорозійним шаром. У моделях для зважування в торгових залах роздрібних магазинів це ваги з нержавіючої сталі. Другий момент – габарити приймаючої платформи. І, нарешті, третій основний параметр – межа зважування.
Найпопулярнішими сьогодні залишаються електронні версії. Це довговічні та універсальні пристрої. Крім того, електронні платформні ваги пропонують широку варіативність зважування (від 1 кілограма до 20 тонн). Вимірювальний функціонал приладів безпосередньо пов'язаний з кількістю тензометричних датчиків, або як їх ще називають сенсорів. Одного сенсора достатньо навантаження до 300 кг. Чотири датчики здатні визначити масу 5-10 тонн.
Логічно, що вартість змінюється в залежності від «здібностей». Наприклад, вагова платформа ціна якої становить 6000-8000 грн., пропонує межу 500 кг -2 тонни. Обладнання з цінником 10000-14000 грн. гарантує точні показники для вантажів, вагою до 3-х тонн.
Бездротові ваги: окрема «каста» ваговимірювального обладнання
Суть бездротових моделей полягає в тому, що дані передаються на пристрій, яким найчастіше виступає ноутбук або персональний ПК, підключений до системи товарного обліку. Є кілька причин, чому платформні ваги бездротові сьогодні практично витіснили рішення без даної функції.
- Прискорення, спрощення рутинних процесів.
- Підвищення загальної продуктивності складу та, як наслідок, всього підприємства.
- Зниження ризику втрати даних, оскільки інформація відразу передається на головний пристрій та фіксується у статистиці.
Єдиним недоліком у порівнянні з провідними версіями, забезпеченими COM/USB портами, є ціна. Прилади, укомплектовані Wi-Fi модулем, коштують на 10-15% дорожче за обладнання попереднього покоління.
У яких сценаріях варто переплачувати бездротовий інтерфейс? Велике завантаження складу, багато дрібних операцій, висока динаміка змінності товару. У цих випадках кожна заощаджена секунда на вагу золота. До того ж, вплив людського фактора (помилок, які здійснюють оператор, комірник) прагне до нуля.