Кошик
692 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДНЕПРОВЕС-CAMRY, ПРОМПРИБОР, ЗЕВС, ВАГАРПодробнее
УКРВАГИ
+380679505555
+380939535555
+380957240006

Ваги платформні

1 2 ... 23

Ваги платформні використовуються для зважування різних промислових вантажів при торгово-комерційних та технологічних операціях. Ми пропонуємо купити платформні ваги в Києві у сертифікованого продавця. В каталозі онлайн-магазину “УкрВесы” представлені моделі українських та зарубіжних виробників на вибір.

 

Конструктивні види платформних ваг

Для зважування великогабаритних вантажів застосовуються три типи платформних ваг, залежно від способу застосування:

Платформні ваги від УкрВесы

 • стаціонарні ваги;
 • в приямок;
 • пересувні пристрої.

Перший тип ваг отримав широке поширення в багатьох сферах. Стаціонарні ваги зручні, прості в монтажі. На відміну, до речі, від другого типу. Ваги в приямок спеціальним чином монтуються на поверхню підлоги. Для їх переміщення потрібен повний демонтаж конструкції. Такі системи ще називають автомобільні платформні ваги, так як вони використовуються, переважно, для вимірювання маси вантажів (наприклад, зерна), що перевозиться в автомобілі.

Пересувні платформні ваги оснащені коліщатками, призначеними для зручного переміщення ваг. На відміну від ваги рокла, що нагадують гібрид промислових палетних ваг і візки, платформні ваги з колесами не призначені для транспортування вантажу по території складу.

 

Характеристики платформних ваг

Як правило, моделі ділять на механічні та електронні. Також розрізняють за рядом характеристик параметрів, властивих не тільки даного типу, але й іншим типам приладів, так, наприклад, враховуються такі характеристики:

 • виробник, країна виробник – показує ким і в якій з країн була зроблена модель;
 • Розміри платформи – відображають розмір майданчика;
 • Найбільший межа зважування – як правило в тоннах;
 • Дискретність відліку – похибка;
 • Наявність або відсутність системи "Холд" – використовується для зважування великої рогатої худоби;
 • Автоматична установка нуля;
 • Накопичення та індикації суми результатів декількох зважувань;
 • Пило - та вологозахист, а також наявність пандуса, стійки та інші параметри, виходячи з яких приймається рішення ваги платформні купити.

Розібратися у всій великій кількості всіх цих характеристик вам допоможуть наші менеджери, після дзвінка яким вам лише потрібно сказати, що ви шукайте підлогові ваги платформні для вирішення певних завдань. Комплектація додатковими функціями можлива, але на такі моделі ціна буде вище. Менеджери нашої компанії з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання, допоможуть підібрати конкретну і найбільш підходящу під ваш рід діяльності модель, допоможуть з оформленням покупки і організують доставку, простеживши, щоб ваш товар обов'язково досяг адресата. До нас звертаються з будь-якої точки України. Так, якщо ви шукайте, наприклад, ваги товарні у Дніпрі - звертайтеся! Ми обов'язково допоможемо вам вибрати підходящу модель!

Компанія "УкрВесы" пропонує ваги електронні в асортименті. У нас представлені понад 30 виробників ваговимірювальних приладів, як вітчизняних, так і зарубіжних, дозволяють купити не тільки ваги платформні, але і товарні, торгові, ювелірні, ваги рокла в Україні з доставкою. В рамках політики роботи з клієнтами, в нашій компанії діють програми лояльності, акції і знижки для постійних клієнтів. Ми завжди раді допомогти Вам!

Наша компанія – ваш надійний партнер у придбанні різних моделей високоточних ваг, асортимент яких Ви можете побачити в цьому розділі.

Платформні ваги нержавіючі фото

Як вибрати платформену модель?

Вибираючи ваги з платформою, слід почати з матеріалу. Як правило, це конструкційна сталь, покрита антикорозійним шаром. У моделях для зважування в торгових залах роздрібних магазинів, це ваги з нержавіючої сталі. Другий момент – габарити приймаючої платформи. І, нарешті, третій основний параметр – межа зважування.

найпопулярнішими сьогодні залишаються електронні версії. Це довговічні і універсальні пристрої. Крім того, електронні платформні ваги пропонують широку варіативність зі зважування (від 1 кг до 20 тонн). Вимірювальний функціонал приладів безпосередньо пов'язаний з кількістю тензометричних датчиків, або, як їх ще називають – сенсорів. Одного сенсора достатньо для навантаження до 300 кг. Чотири датчики здатні визначити масу в 5-10 тонн.

Логічно, що і вартість змінюється в залежності від «здібностей». Приміром, вагова платформа ціна якої знаходиться на рівні 6000-8000 грн., пропонує межу в 500 кг -2 тонни. Обладнання з цінником 10000-14000 грн., гарантує точні показники для вантажів, вагою до 3-х тонн.

 

Бездротові ваги: окрема «каста» ваговимірювального обладнання

Суть беспроводных моделей заключается в том, что данные передаются на принимающее устройство, которым чаще всего выступает ноутбук или персональный ПК, подключенный к системе товарного учета. Есть несколько причин, почему весы платформенные беспроводные сегодня практически вытеснили решения без данной функции.

 1. Ускорение, упрощение рутинных процессов.

 2. Повышение общей производительности склада и, как следствие, всего предприятия.

 3. Зниження ризику втрати даних, тому що інформація відразу передається на головний пристрій і фіксується в статистиці.

Єдиним недоліком у порівнянні з дротяними версіями, забезпеченими COM/USB портами, є ціна. Прилади, укомплектовані Wi-Fi модулем, коштують на 10-15% дорожче обладнання попереднього покоління.

В яких випадках варто переплачувати за бездротовий інтерфейс? Велика завантаження складу, багато дрібних операцій, висока динаміка змінюваності товару. У цих випадках, кожна зекономлена секунда на вагу золота. До того ж, вплив людського фактора (помилок, що здійснюються оператором, комірником) прагне до нуля.

електронні Платформні ваги. Придбати ваги платформні.