Кошик
692 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДНЕПРОВЕС-CAMRY, ПРОМПРИБОР, ЗЕВС, ВАГАРПодробнее
УКРВАГИ
+380679505555
+380939535555
+380957240006

Ваги платформні наїзні

1 2 ... 6

Платформні наїзні, що використовуються на підприємстві, дозволяють оптимізувати процес обліку продукції, підвищити продуктивність і ефективність, оскільки людський фактор в даному випадку практично виключається.

 

Сфера застосування наездного вимірювального обладнання

Враховуючи широкий діапазон зважування – від 300 кг до 2 тонн – ваги наїзні мають значну сферу застосування. Таким чином, не складе труднощів підібрати обладнання для вирішення конкретних виробничих завдань.

Експлуатаційні характеристики:

 • максимальна висота вантажопідйомної платформи – 7 см;

 • дискретність визначається для конкретної моделі індивідуально, але, як правило, варіюється від 200 г до 500 г;

 • деякі моделі можна інтегрувати в систему обліку товарів на складі, а також автоматизувати процес контролю.

Вимірювальне обладнання використовується для вимірювання вантажів у статичному стані, при цьому вантаж може бути:

 • в ящиках або мішках;

 • на палетах або піддонах;

 • на візках;

 • в різній тарі.

Власникам логістичних центрів, торгових залів, а також сільськогосподарських, хімічних, переробних підприємств необхідно придбати ваги наїзні, оскільки на будь-якому підприємстві необхідно зважувати вантаж, товар, матеріалу. З цим завданням найкраще впорається саме наездное вимірювальне обладнання.

Важливо! Наявність пандуса полегшує процес експлуатації ваг, оскільки вантаж можна викочувати на платформу, використовуючи функцію «компенсація тари».

Необхідно відзначити, що наїзні з пандусом мають максимальний захист від деформації, механічних пошкоджень, температурних перепадів і впливу вологи. Для виробництва платформи використовується чорний метал або нержавіюча сталь, оброблена антикорозійним складом.

 

Особливості конструкції та переваги вимірювального обладнання

Ваги відносяться до низькопрофільному вимірювального обладнання, з його допомогою зважують вантажі, які завозяться на спеціальну платформу допомогою двох пандусів. При цьому у всіх вагах передбачений захист від перевантаження 200%. Форма платформи може бути прямокутної, квадратної.

Низькопрофільне обладнання оснащується опцією, яка підраховує вантаж, зважує, тарирует його і підсумовує результати.

Головні переваги наїзних ваг з пандусом:

 • доступний принцип експлуатації обладнання;

 • конструкція додатково посилюється і зміцнюється;

 • робочий температурний діапазон – від -30 до +40 градусів;

 • платформа має рифлену поверхню, щоб вантаж не ковзав;

 • за допомогою спеціального програмного забезпечення обладнання інтегрується в систему обліку.

Сучасні моделі наїзних ваг підключаються до комп'ютера, в пам'ять пристрою вноситься інформація для аналізу та обліку, а також друку етикеток.

 

Де придбати вимірювальне обладнання в Україні

В каталоге интернет-магазина «Укрвесы» в Днепре представлен большой выбор измерительного оборудования – весы-тележки, низкопрофильные весы, которые реализуются оптом и в розницу. Приглашаем купить весы наездные по демократичным ценам с доставкой по Украине. Решение – купить наездные весы в Украине – единственно верное для предприятий и организаций, где регулярно проводятся погрузочно-разгрузочные работы, тарировать товар и груз, Оптимизируйте процессы на предприятии, повышайте эффективность.