Кошик
692 відгуків
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА ДНЕПРОВЕС-CAMRY, ПРОМПРИБОР, ЗЕВС, ВАГАРПодробнее
УКРВАГИ
+380679505555
+380939535555
+380957240006

Кранові ваги

1 2 ... 8

Вимірювання вантажів вже давно максимально спрощено і автоматизовано. Для будь-якого виду товарів є ваги, які мають масу додаткових функцій, крім основної. Наприклад, стрижневі ваги, які складаються з двох платформ для зручності зважування різнокаліберних вантажів. Однак безпосередньо зважування, його точність і простота залишаються пріоритетними для покупців. Так, для визначення маси великогабаритного товару часто використовуються електронні кранові ваги, які зважують його при підйомі. В гаку встановлено вимірювальний пристрій, тому використання ваг на поверхні землі неможливо.

 

Особливості вибору кранових ваг

Кранові ваги отримали широке розповсюдження завдяки своїй точності, міцності і простоти експлуатації. Всі вони схожі між собою, так як використовується єдиний принцип зважування – з допомогою гака з вбудованими вагами. Відрізняються електронні кранові ваги між собою лише вантажопідйомністю:Кранові електронні ваги

 • До 500 кг – найбільш поширені, оскільки легко використовуються на невеликих виробництвах, оптових базах і ринках.
 • Від 500 до 3000 кг – частіше використовуються на будівництві, складах тощо, так як затребуваний середній вагу.
 • Від 3 до 50 тонн – найбільш громіздкі і важкі конструкції, тому купуються для великих забудов, портів, звалищ.

Перш, ніж придбати ваги кранові в Дніпрі, наприклад, ваги кранові Днепровес, необхідно підрахувати запланований максимальна вага і помножити його в півтора рази. Таким чином визначається межа зважування, який вкрай не рекомендується перетинати. Зрозуміло, ваги витримають перевантаження у 20-25%, однак при частому повторенні ситуації швидко прийдуть в непридатність.

 

Використання і застосування підвісних ваг

Найчастіше продаж ваг, великих складських або товарних ваг до 500 кг, здійснюється з допомогою консультантів, оскільки важливо вибрати підходящий в кожному конкретному випадку варіант. Для кранових вагів це особливо важливо. Крім максимального ваги, враховується:

 • дискретність відліку;
 • матеріал гака та основи;
 • спосіб кріплення вантажу;
 • виведення результатів зважування;
 • наявність дистанційного управління;
 • вимоги до програмного забезпечення.

Украй важливо також враховувати умови експлуатації ваг - у приміщенні, в центрі міста, біля водойм тощо-Від цього буде залежати необхідна вологостійкість, пилезахищеність, стійкість до пошкоджень і корозії металу. При широкому температурному діапазоні, а також тривалому впливі несприятливих погодних умов, у місцях застосування матеріали вимірювального пристрою, будь то кранові, торговельні або складські платформні ваги, досить швидко втрачають колір, форму або навіть функціональні характеристики.

Часто ціна на ваги кранові встановлюється досить висока, оскільки тільки якісний товар відповідає критеріям міцності і надійності. Адже при зважуванні висячих товарів крім статичного навантаження самого вантажу на підвісні кранові ваги, додається ще динамічне навантаження від його різкого підйому.

Непередбачливість і неуважність при купівлі внаслідок, наприклад, бажання заощадити призведе до збитків і навіть можливих руйнувань. Перш ніж придбати кранові ваги в Україні, потрібно також врахувати ємність акумулятора і можливість знімання для заміни на інший. Обов'язково тестується система зарядки на предмет її зручності і доступності.

У всьому світі, в тому числі і в Україні, кранові ваги стали невід'ємною частиною будь-якого виробництва чи будівництва. З їх допомогою здійснюється прийом і відвантаження товарів і матеріалів на складах і у виробничих цехах. Їх грамотне використання дозволяє прискорити і спростити бухгалтерський облік і підрахунок собівартості продукції. Таким чином, оптимізуються виробничі процеси і скорочуються витрати на них за допомогою одноразового вкладення в покупку ваг. Крім кранових ваг, в інтернет-магазині УкрВесы можна придбати ваги-рокла і лабораторні ваги.

 

Якість вузлів, тензодатчики

Якщо говорити про особливості, то кранові ваги (КВ), дуже компактні, мають невелику масу, і не вимогливі до обслуговування (за умови, що підібрані у відповідності з кліматичними реаліями). Дані пристрої застосовуються для зважування тари, кольорового і «чорного» брухту.

Електронні або так звані цифрові ваги (ЦКВ) в даний час по функціоналу і точності перевершують механічні версії, тому при виборі варто орієнтуватися саме на них.

Що до елементної бази, то тут все просто: корпус, тензодатчик з гаком, табло + електронна плата з живильними і передавальними елементами (для деяких моделей).

Зверніть увагу, ваги кранові електронні ціна на які нижче моделей з аналогічними характеристиками, можуть поступатися ним за якістю корпусу. У дорогих моделей корпус зроблений із сталі. У середньобюджетних і найбільш ходових – з силуміну, алюмінію з порошковим напиленням. Дешеві прилади і зовсім збиратися в пластиковому «коробі».

«Серцем» КВ є тензодатчик. Його конструкція включає механічний елемент з нанесеним на нього тензометричним мостом. Міст складається з резисторів, об'єднаних в схему. При дії механічного навантаження, міст деформується, в результаті чого виникає електричний сигнал, який з допомогою аналого-цифрового перетворювача переводиться в зрозумілі всім значення кілограмів тонн.

Підкреслимо, що кранові ваги комплектуються різними типами сенсорів:

 • S-образні. Працюють на розтяг.

 • Стрижневі. Функціонують за принципом центрирующихся датчиків.

За вихідним сигналом зустрічаються аналогові і цифрові сенсори.

 

Надійність КВ, як один з основних параметрів придбання

Купуючи досить недешеве обладнання, вам хочеться бути впевненими в тому, що воно прослужить як мінімум 8-10 років без збоїв. Як зрозуміти, що вам пропонують якісний товар? Перед тим, як придбати ваги кранові, зверніть увагу на три параметри:

 1. Гарантийный срок. Если производитель уверен в своем продукте, он смело указывает срок гарантии от 3-х до 5-и лет.

 2. Сертификат качества. Здесь сразу стоит пояснить, что сертифицированные, то есть проверенные на соответствие ГОСТу весы стоят в 1,5-2 раза дороже, так как поверка проводится на платной основе, и затраты на нее закладываются в себестоимость.

 3. Отзывы. Не будет лишним изучить отзывы компаний, уже испытавших оборудование.

Вибираючи ваги на кран ціна яких перевищує 15 000 грн., ви отримуєте не лише надійний корпус, захист IP54, вбудований АКБ на 100 годин, але і термощит, що дозволяє використовувати КВ в сталеливарних цехах.