
Ваги наїзні з пандусами ВІС 300ВП4 1250х1000 мм
15 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: ВИС 300ВП4 1250х1000 мм
+380 (67) 950-55-55
- +380 (93) 953-55-55
- +380 (95) 724-00-06
- +380 (56) 798-45-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ваги наїзні з пандусами ВІС 300ВП4 1250х1000 мм
Технічні характеристики моделі:
- Найбільша межа зважування 300 кг
- Найменший поріг навантаження 2 кг
- Дискретність (крок поділки) 100 грамів
- Дисплей LED
- Ступінь захисту дисплея IP54
- Ступінь захисту тензодатчика IP67
- Запас міцності конструкції до 200%
- Збільшений розмір індикації
- Платформа чорна сталь
- Розмір майданчика 1250 х 1000 мм
- Стійка на замовлення
- Опори регульовані за висотою
- Живлення мережа 220 В
- Живлення автономно від акумулятора (входить до комплекту)
- Работа от АКБ 72 часа
- Електронне керування
- Робоча температура від -20 до +45 °C
- Інтерфейс RS232 опціонально
- Тарування
- Виведення нуля під час увімкнення
- Економ режим
- Суманування маси
- Можливість калібрування
- Внесені до Держі.Реєстр України
- Оцінка відповідності
- ТМ ВІС
Характеристики
| Умови експлуатації | |
|---|---|
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Основні | |
| Виробник | ВІС |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Стан | Новий |
| Найбільша межа зважування | 300 кг |
| Найменша границя зважування | 2 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 100 г |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220В |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна потужність | 0.1 |
| Максимальна вага | 300 |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регульовані ніжки | Так |
| Компенсація маси | Так |
| Тара | Так |
| Держповірки | Так |
| Ступінь захисту вагопроцесора | IP54 |
| Ступінь захисту датчиків | IP67 |
| Живлення | Мережа 220В і Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴
- Спосіб упаковки: Картонна коробка
![Компанія УкрВаги [Ukrvesi]](https://images.prom.ua/2881711162_w170_h85_kompaniya-ukrvagi-ukrvesi.jpg)

