Палетні ваги ВПД-П-2т
Палетні ваги ВПД-П-2т техніка якої можна довіряти. Максимальна межа навантаження дві тонни й дискретність один кілограм дадуть можливість вести безпомилково. Застосування можливе в різних сферах без обмежень. Наявність метрологічної пломби та сертифікації дає можливість використання з комерційною метою. Виробник подбав про надійність конструкції та зробив допустиме перевантаження до двохсот відсотків. Потужний каркас запобігає деформації та залишить непорушним раму. Все керування доступне одній людині без сторонньої допомоги. Типові опції тарування, підсумовування, утримання показань, виведення нуля є в стандартній комплектації. Модель базується на сучасних технологіях і є найефективнішою серед конкурентів. Кнопки керування з мембранним покриттям розміщені поруч із дисплеєм світлодіодного формату. Індикатор можна встановлювати на підлозі або на стійці, дріт на замовлення можна подовжити на бажану довжину. Живлення незмінно від мережі 220 В і від вбудованого акумулятора. Виріб чудово витримує температурні перепади від мінус 20 до плюс сорока п'яти градусів і є чудовим вибором для поціновувачів комфорту та багатофункціональності. Купити палетні ваги ВПД-П-2т обладнавши свій склад або базу ви можете без помічників у нашому магазині. Крім унікальних і високоточних датчиків, що забезпечують високу продуктивність, цей апарат має невелику ціну.

Технічні характеристики:
- Межа зважування 2000 кг
- Найменший поріг зважування за ГОСТом 20 кг
- Дискретність 1 кг
- Розмір платформи 1200 х 800 мм
- Дисплей LED (світлодіодний)
- Висота символів 50 мм
- Сумізування зважувань
- Тарування
- Утримання показань маси
- Регульовані шарнірні опори, що дають змогу використовувати ваги на нерівній підлозі
- Виносний індикатор із можливістю встановлення на стійці
- Допустиме перевантаження до 200%
- Стандартна комплектація
- Бракувальна функція
- Металева пофарбована платформа
- RS232 на замовлення
- Робочий діапазон температур від -20 до +45 °C
- Живлення мережа 220 В
- Вбудований акумулятор (до 80 годин роботи)
- Гарантія 12 місяців
- ТМ Дніпровес
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Найбільша межа зважування | 2000 кг |
| Найменша границя зважування | 20 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 1000 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Звичайний |
| Кількість тензометричних датчиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Так |
| Накопичення та індикація суми зважувань | Так |
| Компенсація маси тари | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В/Акумулятор |
| Ступінь захисту датчиків | IP67 |
| Індикатор | Світлодіодний (LED) |
| Внесені в держреєстр | Так |
| Гарантія | 12 місяці |
- Ціна: 11 691 ₴
![Компанія УкрВаги [Ukrvesi]](https://images.prom.ua/2881711162_w170_h85_kompaniya-ukrvagi-ukrvesi.jpg)



