Сучасні рішення та витривалість укладені в новій моделі ваги-рокла Дніпровіс ВПД-РК-1т. Завдяки розробленій конструкції, модель має можливість витримувати наддопустиме навантаження від максимальної межі зважування на 1000 кг. Зручність поєднання ваг і рокли, це безперервний процес навантаження, переміщення та визначення маси одночасно. Точність показань до 500 грамів дискретності забезпечують якісні тензодатчики. У цій моделі є регульовані елементи опор, для роботи на нерівних поверхнях. Автономність роботи здійснюється завдяки вбудованому акб в індикатор. Функціонально обладнуються необхідними функціями підсумовування, стабілізації ваги, тари. Для зручності збору та контролю інформації на замовлення обладнуються інтерфейсом RS232 для зв'язку з ПК. Перевага моделі — це якість, перевірена часом, що підтверджується наявністю гарантії дванадцять місяців і сертифікації з внесенням у держреєстр під номером У3616-15. Придбати цей вид моделі ви можете в нашій компанії зі знижкою!
Особливості моделі Ваги-року Дніпровіс ВПД-РК-1т:
- автономна робота від акб
- запас міцності у разі перевантаження
- чавунні колеса з поліуретаном
- маса рокли понад 100 кг
- використання на нерівній поверхні
- транспортувальні елементи для переміщень
- стабілізація ваги
- встановлення у вихідний (нульовий) режим
- сумування зважувань
- висота підіймання вантажу 180 мм
- з'єднання та передавання даних на ПК (RS232) під замовлення
- Тензодатчики - 4шт "Keli"
- високий температурний діапазон від -20 до +45 °C
- гарантія 12 місяців
- метрична поверця
Окремо відзначимо, що рокла вагова ВПД-РК-1т пропонує стандартну довжину вил — понад 1 метр, що робить візок в міру маневреною для вузьких приміщень, і водночас забезпечує широке охоплення вантажів.
Попри гарантійний термін 12 місяців, загальний експлуатаційний ресурс обладнання наближається до позначки 8-10 років в умовах інтенсивних навантажень.
Інші модифікації моделі:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Днепровес |
| Країна виробник | Україна |
| Найбільша межа зважування | 1000 кг |
| Найменша границя зважування | 10 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 500 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вагова платформа | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Умови експлуатації | |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Так |
| Накопичення та індикація суми зважувань | Так |
| Компенсація маси тари | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Світлодіодний |
| Межа зважування | 1000 кг |
| Платформа | Чорний метал з порошковим покриттям |
| Утримання показань ваги | Так |
| Крок поділу | 500 грам |
| Тип харчування | Акумулятор (80-100 годин) |
| Підключення до комп'ютера через порт RS232 | Так (як опція) |
| Держповірки | Так |
| Функція стабілізації ваги | Так |
| Підсумовування зважувань | Так |
| Автоматичний економ режим | Так |
| Тара на весь межа зважування | Так |
- Ціна: 25 415 ₴
![Компанія УкрВаги [Ukrvesi]](https://images.prom.ua/2881711162_w170_h85_kompaniya-ukrvagi-ukrvesi.jpg)










