Ваги наїзні низькопрофільні ВПЕ-Центровес-3Н
- Межа зважування 3 тонни
- Дискретність 1 кг
- Мінімальна межа зважування 20 кг
- Індикатор світлодіодний
- Сумізування зважувань
- Стабілізація ваги
- Автоматичне занулення
- Тарування
- Живлення Мережа 220 В/акумулятор
- Майданчик розмір 1200 х 1200
- Два наїзні пандуси
- Поверхня рифлена сталь
- Широкий діапазон температур
- Метрологічна поверця
- Гарантія 1 рік

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центровес плюс |
| Країна виробник | Україна |
| Найбільша межа зважування | 3000 кг |
| Найменша границя зважування | 20 кг |
| Дискретність відліку і ціна повірочної поділки | 1000 г |
| Клас точності ваг статичного зважування | Середній |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип платформних ваг | Електронні |
| Стан | Новий |
| Вагова платформа | |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Матеріал платформи ваг | Чорна сталь |
| Індикатор | |
| Тип дисплея ваг | Світлодіодний |
| Колір символів індикатора | Червоний |
| Електричні параметри | |
| Живлення | Акумулятор |
| Додаткові параметри | |
| Автовстановлення нуля | Так |
| Накопичення та індикація суми зважувань | Так |
| Наїзний пандус | Так |
| Компенсація маси тари | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Платформа | Сталь |
| Режим робочих температур | від -20 до +45 |
| Держповірки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 200 ₴
![Компанія УкрВаги [Ukrvesi]](https://images.prom.ua/2881711162_w170_h85_kompaniya-ukrvagi-ukrvesi.jpg)


