Електронні ваги – основа точних досліджень в лабораторіях
Нові моделі вагового обладнання – відмінне професійне рішення для хімічної, екологічної, медичної, фармацевтичної і б'юті сфери, а також для промислових і виробничих напрямків. Сучасні лабораторні ваги електронні незамінні при роботі з пробами в різних станах – від твердих, сипучих до газоподібних, вологих і заморожених. Головні плюси – точність, багатофункціональність, швидкість і зручність.
Ваги для НДІ, лабораторій підприємств: особливості
Вагові індикатори поєднують в собі безліч функціональних можливостей. Їх широко застосовують не тільки в дослідницьких лабораторіях для нано-розробок, але і для функціонування в звичайних умовах – харчової промисловості, медицині, сільському господарстві, майстерень ювелірів і банках.
Серед переваг останніх електронних приладів:
-
підвищена точність;
-
вологозахищеність;
-
теплотривкість і вібростійкість;
-
екранування від перешкод – електромагнітних і радіочастотних;
-
великий набір функцій;
-
стильний компактний дизайн;
-
комфортний продуманий інтерфейс з підсвічуванням;
-
усереднення показань в умовах нестабільності;
-
висновок результатів у декількох видах одиниць;
-
легка інтеграція в систему ПК та підключення до принтера.
Всі процеси зважування повністю автоматизовані. Електронні моделі виконують широкий функціонал – підсумовування, процентне обчислення, довешивание, обчислення однакових деталей. Установлення на нуль відбувається автоматично. Похибка результатів низька, дані виводяться в цифровому вигляді.
Увага! Пристрої оснащені внутрішньої програмою самодіагностики, безпечні у використанні.
Дані по маніпуляціям вказані в технічних характеристиках.
Як вибрати модель: на що звертати увагу
Електронні ваги представлені у великій різноманітності, є варіанти на дрібні зразки для лабораторій. Всі прилади мають вдосконаленим функціоналом і поліпшеною системою захисту. Крім автоматичного калібрування при роботі в умовах коливань температурного режиму та вологості, електронні прилади оснащені захисною функцією для тензометричного датчика.
Але головне, що ви повинні враховувати при виборі, це такі критерії:
-
найбільший і найменший межа зважування;
-
рівень допустимої похибки;
-
ціна поділки;
-
клас точності.
Технічні характеристики для високоточного обладнання включають 1 або 2 клас точності, рівень похибки в межах 0,0005 г-0,001 р. Всі моделі надійно захищаються паролем. Передбачена можлива реєстрація одночасно декількох користувачів-співробітників.
Розширений функціонал електронних вагУкраїнські та закордонні високоточні електронні ваги оснащені системами різноманітного призначення. Крім контрольного зважування, визначають кількість, усереднюють, обчислюють процентний вміст.
Прилади можуть працювати в режимах:
-
кількісного зважування;
-
рецептурного зважування;
-
дослідження багатокомпонентних сумішей;
-
визначення однакових елементів;
-
вимірювання густини рідин;
-
тарування.
Довідка! Ваги можуть показувати результати від 5 до 10 і більше одиниць вимірювання. У пам'яті зберігають до 200 операцій.
Види датчиків в електронних вагах
Лінійки електронних моделей показують підвищену точність завдяки застосуванню надійних датчиків для ваг. Виділяють 3 різновиди датчиків:
-
тензометричні;
-
струнні;
-
пьезокварцевые.
Принцип дії – перетворення сили ваги в електросигнал. Терези володіють вбудованим захистом від перевантажень, підйомів. Тензометричні варіації витримують вібрації, температурні коливання, достовірно вимірюють вагу. Виготовляються переважно з нержавіючої сталі, витримують складні лабораторні умови.
Увага! Ряд електронних виробів можуть визначати густину гідростатичним способом, зважувати магнітні зразки.
Юстирування проходить автоматично через визначені часові проміжки.
При вимірах в умовах підвищених навантажень, коли необхідна висока точність використовують якісні аналітичні ваги купитиякі можна у магазині лабораторного обладнання «УкрВесы».
- Что такое терминал сбора данных?Функціональні особливості терміналу збору даних та необхідність застосування у торгівлі або на складіПовна версія статті
- Програмний РРО: закон, роз'яснення та як підключитиРассмотрим закон про РРО в Украине и как его подключить программу, которая передает все данные на сервер налоговойПовна версія статті