Підвісні ваги торговельні – на яку вагу розраховане устаткування, інші характеристики
Щоб правильно підібрати вимірювальне обладнання, важливо знати, на яку вагу розраховані підвісні ваги, і за якими критеріями вибрати вимірювальні пристрої.
Загальна інформація про підвісних вагах
Пристрій призначений для зважування вантажів в підвішеному стані. Прилад використовується на вулиці і в приміщеннях для зважування товару і вантажу у максимально безпечних умовах.
Візуально ваги підвісні торгові нагадують звичайний безмін – корпус ваг з'єднаний з чашею, куди поміщають вантаж. Зовнішній вигляд ваг відрізняється в залежності від маси вантажів, які планується зважувати. Як правило, подібні пристрої розраховані на масу від 6 до 30 кг. Ваги являють собою конструкцію з металу, захищену від пилу і води. Дані зважування відображаються на моніторі або за допомогою стрілки на вимірювальній шкалі.
Як вибрати підвісне вимірювальне обладнання
Перш ніж купувати підвісні ваги, необхідно зазначити на три основних питання:
- Який максимальний вантаж планується зважувати?
- Де планується використання приладу – в приміщенні або на вулиці?
- Чи є необхідність в додаткових опціях.
Насамперед, зверніть увагу на наявність сертифікату якості, відмітки про перевірку обладнання та заповненого технічного паспорта. Першу перевірку або атестацію проходять усі вимірювальні прилади в процесі виробництва. Результати заносяться в документацію, наступна перевірка проводиться через рік.
Для магазинів з інтенсивним потоком покупців фахівці рекомендують підібрати підвісне обладнання з функцією заміни етикеток з допомогою картриджа. Тоді продавцю не потрібно кожен раз знімати рукавички, щоб заправити стрічку.
Інші критерії вибору
1. Живлення приладів.
Всі стандартні торгові ваги працюють від акумулятора, а також від електромережі. До вимірювальних приладів можна підібрати акумуляторами різної ємності. Чим більший вантаж піднімають ваги, тим більшою ємністю володіють акумулятори.
Першу заміну акумулятора проводять через 2-3 роки, в наслідок можна підібрати акумулятор з більшою ємністю. У цьому випадку термін експлуатації приладу буде більше.
2. Зарядка акумулятора.
Зарядку проводять двома способами:
- зарядний пристрій підключають безпосередньо до вимірювального приладу;
- акумулятор виймають і заряджають окремо.
Період заряджання залежить від ємності акумулятора і від заряду. Як правило, процес зарядки триває від 1 до 10 годин.
3. Наявність пило - та вологозахисту.
Характеристика вказує, наскільки прилад захищений від проникнення сторонніх предметів і вологи. Цей параметр відповідає міжнародному стандарту DIN, а також ДСТУ.
Для забезпечення пило - та вологозахисту стики між двома металевими панелями поррезинюють.
4. Інші опції ваг.
- Калібрування обладнання. В залежності від обраних налаштувань вага 10 кг виводиться на екран як 10 кг або 10000 р.
- Юстирування по широті. Якщо виробник не откалибрует прилад в залежності від координат регіону, результати зважування можуть спотворюватися.
- Температурний діапазон. Чим вище цей показник, тим вище морозостійкість вимірювального приладу.
5. Різниця в ціні.
Найдорожчі — механічні моделі, до речі, сьогодні їх практично не використовують. Більш дорогі — електронні ваги відрізняються високою точністю, зручними умовами експлуатації, великим вибором опцій.
Підводимо підсумки
Бюджетні моделі розраховані на експлуатацію в побутових умовах, наприклад, на полюванні і риболовлі. Відповідно, ваги для торгових точок і магазинів коштують дорожче, так як адаптовані до більш інтенсивної експлуатації, оснащені великим набором функцій.
Також при виборі слід звернути увагу на такі критерії:
- межа зважування — для стандартних операцій достатньо моделей, призначених для максимального вантажу 15 кг або 30 кг;
- матеріал — платформа для вантажу повинна бути виконана з харчової нержавіючої сталі;
- акумулятор — для проведення виїзної торгівлі краще підібрати модель з вбудованими акумуляторами;
- тип індикації — світлодіодна (яскрава, буває різних кольорів), рк (енергозберігаюча, гірше працює на холоді).
Великий вибір торгових підвісних ваг представлений на сайті ukrvesi.com.ua. При необхідності менеджери допоможуть зробити вибір.
- Что такое терминал сбора данных?Функціональні особливості терміналу збору даних та необхідність застосування у торгівлі або на складіПовна версія статті
- Програмний РРО: закон, роз'яснення та як підключитиРассмотрим закон про РРО в Украине и как его подключить программу, которая передает все данные на сервер налоговойПовна версія статті